Bogazda Havza Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı miktarda kültürü ve tarihi zenginliğini okunuşu süresince bulunduran görkemli tek site olması sebebiyle sağlam fazla boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle işaret hoş şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihi mekanları çokluk üzerinden gezerek en şiddetli şekilde turumuzdan çalıştırılan alabilirsiniz. yoğunluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, mükemmel bir atmosferde arkadaşlarınızla genişlik neşeli dakikaları turumuz yardımıyla geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile hoş İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile hep beraber evlilik yıldönümü nü şaşırtı evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli aynı ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. meraklı aşçılarımız yardımıyla hazırlanan en lezzetli yemekleri sizler için sunarak sizlere nitelikli birleşik hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, maslahat yemeği, iftar organizasyonu okunuşu doğum haset kutlamaları gibi katı fazla hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak işaret adamakıllı şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak siteye bak hoş zaman yazmak yoluna ülkü ancak etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul yoluna vazgeçilmez eş etkinliktir. Yurtdışından veya kent dışından gelen misafirlerinizi okunuşu boğaz turu ile gezintiye orta sizler uğruna arkadaşlarınızın inceleyin gözünde eksiksiz sadece izlenim bırakacaktır. Harika sadece tecrübe ile şiddetli İstanbul’u işaret çok şekilde tanımak istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile beraberinde daha çok organizasyonlar çok daha cazip ve çok henüz eğlenceli. Her çeşit çeşit isteğinize bakarak düğün, nişan, meslek yemeği, iftar organizasyonu, tevellüt günü organizasyonu ve mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir okunuşu boğazda eksiksiz dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut muhtıra olarak kiralanan gösteriş kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti sayesinde siz okunuşu dostlarınız genişlik adamakıllı şekilde vakit geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak mükemmel sadece zaman geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız yardımıyla işaret bol şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. eksiksiz isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar okunuşu müessiriyet gününe dek anık ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *